Trainingsschema
 
 Trainingsschema   woensdag 21 april 2021   16:58
Dit schema loopt van 19-4-2021 t/m 25-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Liesbeth Schuurink
Manou Hofman
Joady Szejnoga
KG 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Liesbeth Schuurink
Sterre Van Klaveren
Nessa Hogerwerf
KG 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Liesbeth Schuurink
Jessie Delis
KG 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Maud Knol
Liesbeth Schuurink
KG 2
16:30 - 17:30 Jongens C2 Kyle Gladwin KG 3 - AB
17:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Keeper selectie
17:00 - 18:00 Selecties Jeugd Teams Trainingsgroep KG 1 JD1 Selectie
17:00 - 18:30 Jongens C1 Levi Bleekemolen KG 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Emma Leegwater
Freeke Josephi
KG 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Puck Coops KG 2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Bert Vreeken
Tomasz Kotulski
KG 1
20:15 - 21:30 Maandagrecreanten mix KG 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 Kyle Gladwin KG 2 - CD
16:15 - 17:15 Selecties Jeugd Teams Trainingsgroep KG 1 selectie MD1
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Jurre Opentij KG 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Hannah Streefland
Julia Boomsma
KG 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Linde van der Meulen
Neeltje Litjens
KG 3 - CD
17:30 - 18:30 Selecties Jeugd Teams Trainingsgroep KG 1 selectie JC1
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Sjoerd Balvers KG 3 - AB
18:30 - 19:30 Selecties Jeugd Teams Trainingsgroep KG 2 MC1
18:30 - 20:00 Dames 1 Erik Otto KG 1
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Iza Vlam
Jasmijn Dekker
KG 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Annabel Thiesen
Nina Witte
KG 4 - AB vanaf 11 september!!!
19:00 - 20:00 Heren 2 KG 3 - AB
19:30 - 20:30 Heren 3 KG 2
19:30 - 20:30 Heren Jong 1 Kyle Gladwin KG 2
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Bastiaan van Staveren KG 4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamin Meisjes Liesbeth Schuurink KG 1 - AB
15:00 - 16:00 Benjamins Jongens Liesbeth Schuurink KG 1 - AB
15:00 - 16:00 Benjamins Jongens KG 2
15:00 - 16:00 Jongens E1 KG 2
15:00 - 16:00 Jongens F1 KG 2
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 KG 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 KG 1 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes 8E1 Liesbeth Schuurink
Manou Hofman
KG 3
15:45 - 16:45 Meisjes 8E2 Sterre Van Klaveren
Nessa Hogerwerf
KG 3
15:45 - 16:45 Meisjes 8E3 Jessie Delis KG 3
15:45 - 16:45 Meisjes 8E4 Maud Knol
Liesbeth Schuurink
KG 3
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Kyle Gladwin KG 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Emma Leegwater
Freeke Josephi
KG 2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens A1 Pieter Bas Kolenberg
Kyle Gladwin
KG 1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B1 Liesbeth Schuurink KG 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Nienke Opentij KG 3 - CD
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep Keeper
17:30 - 18:30 Meisjes B2 Marco Koudijs KG 2 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes C4 Annabel Thiesen
Nina Witte
KG 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Nienke Opentij KG 3 - CD
18:30 - 20:30 Heren 1 Bert Vreeken
Tomasz Kotulski
KG 1
18:45 - 19:45 Jongens B2 Liesbeth Schuurink KG 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Nienke Opentij KG 4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Nicolette Kruit KG 3 - CD
20:15 - 21:30 Dames Veterinnen A Charlotte Hilbrand KG 3
20:15 - 21:30 Dames Veterinnen B Charlotte Hilbrand KG 3
20:15 - 21:30 Heren Veteranen A KG 2
20:15 - 21:30 Heren Veteranen B KG 4
20:30 - 22:00 Dames 1 Erik Otto KG 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes C1 Liesbeth Schuurink KG 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens A2 Kyle Gladwin KG 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes A1 Erik Otto KG 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Britt Kleverkamp
Ella Heemskerk
KG 3 - AB
17:15 - 18:15 Jongens C2 Sjoerd Balvers KG 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Liesbeth Schuurink KG 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 Kyle Gladwin KG 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Marco Koudijs KG 2 - CD
18:15 - 19:15 Jongens C1 Wouter Haremaker KG 3 - AB
18:15 - 19:15 Jongens D1 Sjoerd Balvers KG 3 - CD
18:30 - 19:30 Selecties Jeugd Teams Trainingsgroep KG 4 JA1 selectie
19:00 - 20:30 Dames 1 Erik Otto
Marco Koudijs
KG 1
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Nicolette Kruit KG 2 - CD
19:15 - 20:15 Dames J1 KG 3 - AB
20:30 - 21:30 Dames 3 KG 3
20:30 - 21:30 Donderdagrecreanten KG 4
20:30 - 21:30 Donderdagrecreanten mix Marlies Haanstra
Nicolette Kruit
KG 4
20:30 - 22:00 Heren 1 Bert Vreeken
Tomasz Kotulski
KG 1
20:30 - 22:00 Heren 2 KG 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Britt Kleverkamp
Ella Heemskerk
KG 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Hannah Streefland
Julia Boomsma
KG 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Rutger Tas KG 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D2 Mark Holst KG 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C2 KG 2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes B2 Anke Quast
Eva Bastiaansen
KG 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jurre Opentij KG 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 KG 2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Anke Quast
Eva Bastiaansen
KG 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Jurre Opentij KG 1 - AB
20:30 - 21:30 Heren 4 KG 1




Hoofdsponsor
 
Subsponsors
 
 
Lid worden
Sponsor worden
Vrijwilliger worden